Yaşam

18 Kasım Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Kasım Cuma gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en çıkarlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına nazaran Aslan burcunun 18 Kasım Cuma günü nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sıhhat, meslek ve para mevzularında burcunuzun yorumları…

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bugün finansal hususlara odaklısın. Öğlen saatlerinde mesleğin ve kazançlarınla ilgili sürpriz gelişmeler, tahminen para girişlerin olabilir. Akşamüzeri ise ait, partnerin yahut ortaklıklarınla ilgili birtakım huzursuzluklar yaşaman mümkün. Öz pahasını sorgulayacağın durumlar gelişebilir. Günün devamında ve gece saatlerinde ruhsal ve fizikî sıhhatin konusunda ihtimamlı olmanı öneririm. Sindirim sistemi ve teneffüs yolları rahatsızlıklarına dikkat edersen yeterli olur. Tıpkı vakitte toplumsal çevrenden biri ile ilgili kimi yanılgılar, meseleler yaşaman da mümkün. Yeniliklerin ve teşebbüslerin için beklemeni öneririm. Sevgiyle kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu