Haber

Ankara Büyükşehir Belediyesi yaz okulları başlıyor

ANKARA (İGFA) – 3 Temmuz 2023 tarihinde başlayacak Yaz Okullarına kayıtlar 19-23 Haziran tarihleri ​​arasında Aile Yaşam Merkezleri ve Çocuk Kulüplerinde yapılabilecektir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, öğrenci dostu uygulamalarıyla yaz tatilinde de Başkentli öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor.

Başkentte çocuk ve gençlerin eğitimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı, sosyalleşmeleri için aktivite alanları oluşturmayı, becerilerini geliştirmeyi ve onları spor yapmaya teşvik etmeyi amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, Aile Yaşam Merkezlerinde Yaz Okulları açıyor. , Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Çocuk Kulüpleri ve Gençlik Merkezleri.

GENÇLER ÖĞRENECEK VE EĞLENECEK

Yaz Okullarında dersler haftanın 7 günü 09:00-17:00 saatleri arasında yapılacaktır. Yaz aylarında başkentten gelen gençler; web tasarım, ingilizce, türkçe, satranç, jimnastik, boks, bilgisayar, masa tenisi, judo, karate, badminton, gitar, matematik, el sanatları, jimnastik ve zeka oyunları ders ve aktivitelerinden yararlanabilecektir.

Ücretsiz olan Yaz Okulları’na kayıtlar 19-23 Haziran tarihleri ​​arasında yapılabilecek. Dersler ve etkinlikler 3 Temmuz 2023 tarihinde başlayacak ve 1 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu