Teknoloji

Apple’dan Şifre Yönetimi İçin Yepyeni Bir Uygulama Geliyor: İşte İlk Bilgiler

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın yeni bir uygulama üzerinde çalıştığı iddia edildi. Deneyimli Apple analisti Bloomberg’den Mark Gurman’a göre “Şifreler” olarak isimlendirilen bu uygulama, tüketicilerin şifre yönetim sürecini daha da iyileştirecek.

Aslına bakacak olursak Apple, iCloud aracılığıyla şifre yönetim hizmeti sunuyor. Yeni uygulama ise daha geniş kapsamlı olacak. Kullanıcıların iPhone, iPad ve Mac ve hatta Vision Pro’da bile birbirine entegre olarak kullanabilecekleri uygulama, şifreler oluşturulmasına, bunların düzenlenmesine ve cihazlar arasında eş zamanlı aktarılmasına izin verecek.

WWDC 2024’te tanıtılacak

Mark Gurman tarafından yapılan açıklamaya göre Apple, yeni uygulamasını önümüzdeki hafta başlayacak WWDC 2024 etkinlikleri kapsamında duyuracak. Yeni uygulamanın tam anlamıyla neler sunacağı da bu etkinlikler kapsamında gün yüzüne çıkmış olacak.

Apple’ın yeni Şifreler uygulaması ile ilgili aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. 10 Haziran’da bu yeni uygulama tanıtıldığında sizlere daha fazla bilgi verme imkânı yakalamış olacağız.

WWDC 2024 ne zaman başlayacak? Etkinlik nasıl takip edilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu