Yaşam

Aslıhan Güner yeni projesinde Atatürk’ün annesini oynayacak

“Kuzey Yıldızı” dizisiyle mesleğinde değerli bir başarıya imza atan ve Mahsun Kırmızıgül İtibar Problemi filminde “Semiha Topaloğlu”nu canlandıran Aslıhan Güner’in yeni projesi belli oldu.

ATATÜRK’ÜN ANNESİNİN GENÇLİĞİNİ OYNAMAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın hayatını anlatan “Zübeyde Analar Sonlar” filminde Güner başrol oynayacak. Güzel oyuncu sinemada Zübeyde hanımın gençliğini canlandıracak. Proje tasarımı ICNN Production’a ait olan filmin yapımcıları Nuri Yıldırım, Zeynep Güngör ve Alper Tosun. Senaryosunu İlber Tekinsoy’un yazdığı filmi Cenk Yaz yönetecek.

29 EKİM’DE ÇIKACAK

13 Mart’ta Bergama’da proje için son hazırlıklar yapılacak. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 29 Ekim 2023’te vizyona girmesi planlanan film, Zübeyde Hanım’ın Mustafa Kemal ve Mustafa Kemal’in kaderinde ne kadar etkili olduğunu anlatıyor. Cumhuriyet, daha önce hiç görmediğimiz yönleriyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu