Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan aile vurgusu: Küresel cinsiyetsizleştirme belasından kurtulacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Ataşehir’deki Ahmet Keleşoğlu Fen Lisesinde düzenlenen Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Tanıtım Programı’nda konuşuyor.

“Bugün sizlerle Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Tanıtım Programı vesilesiyle birlikteyiz. Modelimizin hazırlanmasında emeği ve katkısı olan herkese şükranlarımı sunuyorum.

Bundan 21 yıl evvel aziz milletimizin iradesine temsilen yolculuğumuza başladığımızda 4 önceliğimizden birinin eğitim olacağının altını çizmiştik.

Her yıl bütçede aslan payını eğitime verdik.

Çocuklarımız küresel kültürün dayatmasına maruz kalıyor. Bu sene seçimlik deersler haavuzunu biraz daha genişlettik. Nezaaket, görgü kuralları ve Türk toplumsal yapısında aile gibi konuları ilave ettik.

Bundan 21 yıl önce eğitimle ilgili milletimize verdiğimiz sözü tuttuk. Sadece altyapıda değil, uluslararası göstergelerde de çok iyi bir yerdeyiz.

Aile konusu hayati öneme sahiptir. Çocuklar küresel kültürün dayatmalarına maruz kalmaktadır. Bunların en başında cinsiyetsizleştirme projeleri var.

AYRINTILAR GELİYOR…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu