Haber

Isparta’da yürütülen operasyonlarda çok sayıda iş yeri mühürlendi ve 13 kişi yakalandı.

Isparta’da yürütülen operasyonlar sonucunda çok sayıda iş yeri mühürlendi ve 1.305 şok uygulaması sonucunda arama kaydı bulunan 13 kişi yakalandı.

Isparta Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından geniş çaplı operasyon gerçekleştirildi. Operasyonlar sonucunda; Isparta’da faaliyet gösteren 11 dernek, 8 masaj salonu ve 14 tekel bayisi olmak üzere toplam 198 iş yeri denetlendi, 19 işyerine ise mevzuata aykırı faaliyet göstermekten dava açıldı. Kumar oynadığı tespit edilen 2 kişiye 8 bin 110 TL idari para cezası uygulanarak, kumar oynanan dernek mühürlendi. Fuhuş yaptığı tespit edilen 9 kişiye 74 bin 529 TL idari para cezası uygulanırken, fuhuş yapılan 4 adres de mühürlendi. Ayrıca ekipler tarafından gerçekleştirilen 1.035 şok uygulamasında 12 bin 243 kişi sorgulanırken, çeşitli suçlardan aranan 13 kişi de yakalanarak kriminal birimlere sevk edildi. -ISPARTA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu