Haber

Kayseri Kocasinan yenilenmeye başladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yaz döneminde Mithatpaşa’nın her noktasında yoğun bir çalışma yürüteceklerini belirterek; “Mithatpaşa bu yılın en beğenilen eserlerinden biri. Yeniliyoruz ve mahallenin adeta tozunu atacağız” dedi.

Mithatpaşa Mahallesi’ndeki çalışmalara nezaret eden Önder Çolakbayrakdar, bölgeye yoğun bir şekilde yatırım yapmaya başladıklarına işaret ederek; “Bu yılın en beğenilen eserlerinden Mithatpaşa Mahallemizin yollarını, caddelerini, sokaklarını toz dumana katarak yenileyeceğiz. Mahallemizin yedi noktasında altyapı çalışmalarıyla başladı. Alt yapı kurumlarının bir an önce tamamlanmasıyla birlikte asfalt, yol ve çevre düzenleme çalışmalarını da gerçekleştireceğiz. Mahallemize değer katmak ve Kocasinan’ı geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca Mithatpaşa mahallemiz Kocasinan bölgesinde nüfus artışı en fazla olan ve imar hareketinin en fazla olduğu mahallelerden biridir. Hep birlikte daha güzel bir Mithatpaşa inşa edeceğiz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, mahallede yapılan çalışmaların bölgeyi güzelleştirdiğini ve maliyeti artırdığını sözlerine ekledi.

mudurnuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu