Haber

Muharrem İnce’den mektup: Adaylığımdan çekilmem başka sahte kasetler olduğu için değil

Memleket PartisiGenel Lider Muharrem İnce Seçime 3 gün kala partisinin genel merkezinde kameralar karşısına geçerek adaylığını geri çektiğini açıkladı. “Bu kararı ülkem için alıyorum” diyen İnce’nin kararı Türkiye’nin gündemine bomba gibi düştü.

MUHARREM İNCE’DEN PAYLAŞILAN MEKTUP

Kamuoyunda büyük yankı uyandıran gelişmenin ardından bugün sosyal medya hesabından bir yazı paylaşan, Muharrem İnce “Adaylığımdan çekilmemin bu rezil kampanyada yayılan iftiralar olmadığını bilmenizi isterim. Bazı şerefsizlerin iddia ettiği gibi başka sahte kasetler olduğundan da değil. Ben bunlara boyun eğmem. Ama bunlar seçmeni etkiledi. Maalesef bu iftiraları atanlar amacına ulaşmış ve seçmeni manipüle etmişlerdir” dedi. Oylarımızı düşürdüler” dedi.

“GÖZLERİNİZDEN DÖKÜLEN BİR DAMLA YAŞ İÇİN HİÇBİR İŞ VE MEVKİM DEĞİŞMEYECEĞİM”

İnce’nin yazdığı mektupta yer alan sözler şöyle; “Bu mektup sabahları sokaklarda uyanan, taşıdıkları hoparlörle sesimizi duyuran, sokaklarda türkülerimizi söyleyen, sosyal medyada mücadele eden, bana inanan, bana güvenen yiğit oğullarımadır. Ey insanlar güzel oğullarım, gözünüzden akan bir damla yaş için bile tavrımı değiştirmem, sizi üzmek istiyorum.

“KURSIMIZI EN YAKINLARIMIZA DUYURMADIK”

45 gündür haysiyet infazcıları, hangi karanlık çevreler tarafından belli olmayan tamamen gerçek dışı, uydurma görüntüler ve geçersiz belgelerle bana saldırdılar. İftira üstüne iftira, iftira üstüne iftira attılar. Bunların hiçbiri hatasız değil, bunu en iyi ben biliyorum. Öte yandan normal bir insanın bunlardan etkilenmemesi ve ruhsal olarak yıpranmaması mümkün değildir. En yakın akrabalarımıza derdimizi anlatamadık. En yakın arkadaşların şüpheli bakışlarından daha incitici bir şey yoktur. Bunları izleyen, dinleyen ve gören bazılarınızın kafası karışabilir.

“TÜM GÖRSELLER MONTAJDIR”

Büyük Türk Milleti bilsin ve emin olsun ki; Muharrem İnce asla insanların hakkını yemez. Saraydan para aldı diye iftira atanlar bilsinler ki; Beni satın alacak parayı basacak matbaa şimdi icat edilmedi. Açıkladıklarımdan başka hiçbir varlığım yok. Sahip olduğum her kuruşun hesabını vermeye her zaman hazırım. Manzaraların hepsi montajdır. Bunların montaj olduğu zaten kanıtlanmıştır.

“İFTİRACILARI YAPTIRAN KİŞİLER HEDEFLERİNE ULAŞTI”

Bilmeni isterim ki; Adaylıktan çekilmem bu rezil kampanyada yayılan iftira değildir. Bazı eleştirmenlerin iddia ettiği gibi başka sahte kasetler olduğundan değil. Onlara boyun eğmiyorum. Ancak seçmeni etkilediler. Maalesef bu iftiraları atanlar amacına ulaşmış ve seçmeni manipüle ederek oylarımızı aşağıya çekmiştir. FETÖ ve PKK bağlantılı kaynaklardan bize yapılanlara demokrat süsü veren bazı siyasetçiler ve bazı gazeteciler ellerini ovuşturup bundan adeta zevk aldılar. Seçimde ikinci tipte kalamayacağım kesindi. Ancak bu rezil kampanya ters gittiği ve bu ülkenin son kalesi olan Ülke Partisi’ni eşiğin altında bıraktığı için bu kararı aldım.

“KARANLIK ODAKLA MÜCADELEMİZ ÖLENE KADAR DEVAM EDECEKTİR”

Savaş sanatında da geri çekilme vardır (yani, gücü yeniden kazanmak için geri çekilme). Bu, savaştan çekildiğimiz ve yenilgiyi kabul ettiğimiz anlamına gelmez. Bu karanlık odaklarla ilişkimiz ölene kadar devam edecek. Bağımsız bir Türkiye için her yolu deneyeceğiz. Türkiye bir gün ayaklar altına alınırsa bilin ki biz öldük. Çünkü biz ya istiklal ya ölüm diyenlerdeniz. Şimdi çabamız; Ülkenin son kalesini, Ülke Partisi’nin Meclis’e girmesi için veriyoruz. Umudunuzu ve inancınızı canlı tutun. Sonunda vatanını sevenler kazanacak. Bütün gözlerinden öpüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu