Haber

Van’da öğrenciler öğretmenlerini şiir ve konfetilerle karşıladı

Van’ın Erciş ilçesinde lise öğrencileri, sabah okula gelen öğretmenlerini şiir ve konfetilerle karşıladı.

Erciş Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü hasebiyle öğretmenlerine farklı bir kutlama programı hazırladı.

Sabah okul girişinde bekleyen öğrenci, öğretmenleri durdurarak şiir okudu. Bu sırada koridorda saklanan başka öğrenciler de konfeti ve alkışlarla öğretmenlerini karşıladı.

Öğrenciler, daha sonra karanfil armağan ettikleri öğretmenlerinin gününü kutladı.

Türk Lisanı ve Edebiyatı Öğretmeni Hülya Yol, Öğretmenler Günü münasebetiyle öğrencilerinin hazırladığı kutlama aktifliğinin kendileri için çok manalı olduğunu söyledi.

Öğrencilere teşekkür eden Sistem, “Okula geldiğimizde bir öğrenci şiir okudu. Arkadaşları da saklandıkları yerde ona eşlik ediyordu. Bir o anda ayağı kalkarak konfetiler ve alkışlar eşliğinde günümüzü kutladılar. İnanılmaz bir mutluluk yaşattılar. Öğrencilerimiz bizlere bir kez daha ‘İyi ki öğretmen olmuşuz’ dedirttiler. Tüm öğretmenlerimizin günün kutluyor, şehit öğretmenlerimizin ailelerine sabır diliyorum.” diye konuştu.

Öğrencilerden Hiranur Aydın da 24 Kasım Öğretmenler Günü hasebiyle farklı bir kutlama programı hazırlamak istediklerini belirterek, “Bu hayatta en çok değeri vermemiz gerekenlerden biri de öğretmenlerimiz. 7 yaşından beri öğretmenlerimiz tarafından eğitiliyoruz. Her konuda onlara minnettarız.” dedi.

Rabia Bakan da “Öğretmenlerimiz bizi karanlıktan aydınlığa ulaştıran birer kılavuz. Bundan dolayı öğretmenlerimize çok şey borçluyuz. Onları çok seviyoruz.” sözünü kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu