Yaşam

Yazar sohbetlerinin bu haftaki konuğu Gülten Dayıoğlu

Üç kuşaktır çocukların severek okuduğu Gülten Dayıoğlu, artık eski bir telefon rehberinin rehberliğinde yetişkinler için yazıyor. Tanıştığı, yolunun kesiştiği kişilerin portreleri, tanık olduğu ve yer yer beslediği olaylara dair izlenimleri ve anıları da yazarın iç dünyasına eşsiz bir kapı aralıyor.

Yazar Sohbetleri’nde bu hafta Gülten Dayıoğlu, Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı Yüzler ve Sözler’den bahsedecek. Yazar, Yaratıcı Drama Eğitmeni Çiğdem Odabaşı ile yeni kitabını, deneyimlerini ve hayallerini keyifli bir sohbette okuyucularıyla paylaşıyor.

“Hayat maraton yazıları”

“Yazmaya başladığım bu hayat maratonu paylaşımı pek bilinen bir hatıra olmayacak. Anlatıların kahramanları, cumhurbaşkanından tutsağa, en zengininden en fakirine, entellektüelinden en cahiline, en ünlüsünden en sıradanına kadar sevdiğim, savaş maratonunda tanıştığım insanlar olacak. hayat.

“Oldukça kalabalık olacağız”

“Bu paylaşımlarda tanıdıklarınıza hatta kendinize rastlayabilirsiniz. Belli ki oldukça kalabalık olacağız. Bu paylaşımlarda kahramanlarımız en bariz şekilde olabildiğince kısa bir şekilde yer alacak.”

Yeni kitabı hakkında konuşacak.

Dayıoğlu, Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı Yüzler ve Sözler hakkında konuşmak için 21 Haziran Çarşamba günü saat 19:00’da Yapı Kredi Yayınları’nın Instagram sayfasına konuk olacak.

mengen-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu