Ekonomi

Yeni atama kararları Resmi Gazete’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre Ticaret Bakanlığı İşçiler Genel Müdürlüğü görevine Oğuzhan Efe atandı.

Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mahmut Sami Şahin görevden alınarak yerine Murat Karakoyunlu getirildi.

Doğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkan Yardımcılığı’na Melih Kirişci atandı.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Sezer görevden alındı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Sümbül görevden alınarak yerine Enes Çakmak atandı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Sayıştaydan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Ali Yılmaz, Risk Analizinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Sümeyra Somuncuoğlu ve Muhammet Köşker, Kamu Maliyesinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısına Mete Saat, Kamudan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Erkan Tek ve Halil Yanık Kurum ve İşletmeler, Ekonomik Programlar Araştırma ve Araştırmadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali İbrahim Gür, Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılıklarına Lütfi Alp Ergün, Arif Hakkı Batur ve Hasret Pakkan, Hazine ve Maliye Başmüfettişi Burak Zirve ve Hazine Başdenetçisi Selçuk Vergi Kontrol Kurulu Başkan Yardımcılığına Erdal Günay, Hazine Kontrolörler Kurulu Başkan Yardımcılığına ise Vergi Başmüfettişi Sedat İçel, Metin Nicancı ve Nihat Etik, Hazine Başkontrolörleri Murat Erinç Bayrakcı ve Okan Süler atandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu