Haber

Kadıköy’de Minibüs Muayenelerinde 3 Sürücüye Ceza

Gamze ŞİMŞEK-Ramazan EĞRİ/ İSTANBUL, KADIKÖY, minibüslerde yapılan denetimlerde, minibüse yolcu gibi binen sivil trafik ekipleri, kural ihlali yapan 3 sürücüye toplam 2 bin 774 lira ceza yazdı.

Trafik Denetleme Şubesi Sivil Trafik ekipleri Kadıköy’de yolcu olarak minibüslere bindi. Kuralları ihlal ettikleri belirlenen minibüs sürücüleri kontrol noktasına geldiklerinde durduruldu. Emniyet kemerini takmayan sürücülere 436 lira, kırmızı ışığı ihlal edip seyir halindeyken telefonla konuşan sürücülere 951 lira ceza kesildi. Kontrollerde 3 sürücüye toplam 2 bin 774 lira ceza kesildi.

“KAPATMAK ZORUNDAYIZ”

Emniyet kemeri takmadığı için ceza alan bir minibüs şoförü, “Emniyet kemerine ceza kesildi. Araçta sivil var mı bilmiyoruz. Kemeri bazen takıyoruz bazen takmıyoruz” dedi. t.Sabah biraz çabuk geçiyor.Unutuyoruz.Normalde takmamız lazım.Ne kadar bilmiyorum bakalım.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu