Haber

Malkara’da Kırsal Mahallelere Rahat Ulaşım Dönemi Başlıyor

Vatandaş odaklı hizmet ve yatırımlarına devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi, ulaşım seferberliği kapsamında kırsal mahalleleri ulaşım ağına ekleyerek ulaşım hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın ilçe merkezine ulaşım ihtiyaçlarını rahat ve rahat bir şekilde karşılayabilmeleri için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezine ulaşım hizmeti verecek olan 57 – 58 – 59 – 60 numaralı bordürleri hayata geçiriyor. Eylül ayının ikinci haftası itibariyle Malkara.

Her geçen gün büyüyen ulaşım ağı hakkında açıklamalarda bulunan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizle birlikte vatandaş odaklı hizmetlerimize devam ediyoruz. Kırsal mahallelerimizde ikamet eden vatandaşlarımızın toplu ulaşım sisteminden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizle birlikte ulaşım ağımızı genişletiyoruz. Şimdi otobüslerimiz sadece ilçe merkezlerinde değil kırsal mahallelerde de hizmet verecek.Açtığımız yeni hatlarla ulaşım ağımız daha da genişleyecek.Toplu ulaşım sistemine yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek.

TEKPARK Taşımacılık A.Ş. tarafından yapılan düzenleme neticesinde Eylül ayının ikinci haftasından itibaren kırsal mahallelere seferlerimiz başlayacaktır.

Kırsal mahallelerimizde toplu ulaşım hizmetlerinin başlamasında emeği geçen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Erdin Eral ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

 

YENİ LİMİTLER İLE BELİRLENEN ROTALAR ŞUNLARDIR:

Sınır Yolu No. 57

Bayramtepe, Davuteli, Dolu, Hemit, Kürtüllü, Hasköy, Yaylaköy, Ahmetpaşa ve Malkara

Sınır Yolu No. 58

Sağlamtaş, Çınarlıdere, Emirali, Çimendere, Balabancık, Karacahalil, Gözsüz ve Malkara

Sınır Yolu No. 59

Mestanlar, Doğanköy, Bağpınarı, Kozyörük, Sarnıç, Kiremitlik, Batkın, İbrice ve Malkara

60 Numaralı Hat Güzergahı

Sağlamtaş, Kalaycı, Müstecep, Deliller, Vakıfiğdemir, Dereköy, Yenice, Kermeyan, Yörük, Karamurat, Kırıkali, Evrenbey, Karaiğdemir, İshakça ve Malkara

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu