Yaşam

Tuğçe Tayfur ile eski nişanlısı Burak Kalfa arasındaki suçlamalar

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa tarafından şiddet gördüğü, tehdit ve şantaj yaptığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Tuğçe Tayfur’un tezlerinin ardından eski nişanlısı Burak Kalfa da savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na hata duyurusunda bulunan Burak Kalfa, dilekçesinde, “Bir dönem duygusal ilişki yaşadığım ve 4 ay önce saygı ve sevgiyle ilişkimi sonlandırdığım zanlı Tuğçe Tayfur’un yargılanmadığını belirtti. sanat dünyasında tanınan bir isim.

19 Temmuz 2023 tarihinde zanlının sosyal medya hesabından hakkımda hiçbir gerçeği yansıtmayan asılsız suçlamalar kişilik haklarıma saldırı teşkil etmektedir.

Dilekçede, “iletişimin gizliliğini ihlal”, “kişilerin huzur ve sükununu bozma”, “iftira”, “özel hayatın gizliliğini ihlal”, “hakları tahrik” suçlarından dava açılması talep edildi. kin ve düşmanlığa mahkûm veya küçük düşürücüdür”.

Öte yandan Rize Aile Mahkemesi’ne başvuran Burak Kalfa, psikolojik şiddet ve kişilik hakları ihlallerine maruz kaldığını öne sürerek 6 ay süreyle koruma talebinde bulundu.

AÇIKLAMA YAPTI

Adliye önünde açıklama yapan Tuğçe Tayfur’un eski nişanlısı Burak Kalfa, “Tuğçe Hanım’dan 6-7 ay önce ayrıldık. Geçen yıl nişanımız oldu. Bir anlaşmazlık yaşadık ve ayrılmak zorunda kaldık.

Yeni bir ilişkiye başladım. resim koydum Sonra ‘bana hakaret eder, küfür eder, döverdi’ dedi. Hayatımda ilk kez bu tür suçlamalarla karşılaşıyorum” dedi.

Kalfa, savcılığa geldiğini ve hakkında keyfi tutuklama kararı olmadığını belirterek, “Hakkında suç duyurusunda bulunduk. Bize ağır ithamlarda bulunuyor.

Ferdi Baba sevdiğimiz, müziğini hâlâ dinlediğimiz, hayranlığını ömür boyu sürdüreceğimiz bir adam. Kitlesi üzerinden böyle bir savaşa girişiyor. Her şey kovuşturma aşamasında ortaya çıkacak.

Ferdi Baba’nın hayranlarına buradan söylüyorum o bizim aile büyüğümüz, babamız. Bizde böyle hakaretler hiç olmadı ve olmayacak. Hepsini mahkemeye verdik. Yargı gerekli cevabı verecektir” dedi.

“YENİRSEM DARP RAPORU NE OLUR?”

Kendisine iftira atıldığını öne süren Kalfa, “Aile dedikodulara uymak için kapandı. Hatta gündem olsun diye yaptı. Ben ‘Sen sahneye çıkacaksın’ diyen bir adam değilim. ’ aksine ‘sahneye çıkma’ diyen bir aileyiz biz.

Ama en kaliteli yerlere götürdüm. Ondan ayrıldıktan sonra gücümü kullanamayacağını bildiği için 5 ay sonra sahnesiz kaldı ve çamur atmaya başladı. Kimi tehdit edelim? Yaptıysam, bu mesajlar nerede? Dayak yersem, darp raporu nerede? Neden evi kilitleyeyim?” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esat Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu